درباره ما

کارخانه ذوب فلزات اکبری،  اولین تولید کننده ساینده های فولادی با بیش از 37 سال تجربه منحصر به فرد در ایران و خاورمیانه است که قادربه تولید و عرضه  انواع ساینده های فولادی از جمله ساچمه فولادی، گریت فولادی و کات وایردر درجه بندی های اندازه ای تصریح شده بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی می باشد.

این مجموعه با اتکا به تجهیزات و امکانات تولیدی پیشرفته ، قدرت فناوری بالا ، تجهیزات  کنترل کیفیت بروز و روش های بازرسی استاندارد . محصولات خود را منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی از جمله استانداردهای  INSO ، ISO ، SAE تولید می کند.

این کارخانه دارای گواهینامه استاندارد محصول از سازمان ملی استاندارد  بر اساس استاندارد ISIRI 13686-3 بوده و سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ایزو ISO 9001 را در مجموعه خود استقرار و اجرایی نموده است.

ما به طور معمول محصولات خود را مبتنی بر استاندارد EN / ISO 11124-3 تولید می کنیم ، لیکن  قادر هستیم هر گونه ساینده فولادی سفارشی مطابق با  درخواست های مشتریان تولید کنیم .

محصولات ذوب فلزات اکبری به طور گسترده ای در سه کاربرد عمده شامل تمیزکاری وآماده سازی سطوح ، ساچمه کوبی  و برش سنگ و در صنایع ریخته گری ، اتومبیل سازی ، ساختمان و سوله ، فولاد ، نورد ، حمل و نقل و صنایع ریلی ، کشتی سازی ، ماشین آلات ، برش سنگ و سایر صنایع وابسته مصرف می شود.

محصولات ما نتیجه سالها  تجربه است. با بهبود فناوری ، توسعه هدفمند و تحقیقات کاربردی ، ما بهترین کیفیت را بر اساس استاندارد های بین المللی با نتایج اثبات شده ارائه می کنیم. تعهد ما در ارائه محصولات برتر این اطمینان را به شما می دهد که همواره به متخصصان ما اعتماد کنید.

درباره-ما-2

تیم تخصصی کارخانه ذوب فلزات اکبری  در هر زمان جهت ارائه راهکار ها و پشتیبانی فنی  بموقع  مشتریان خصوصاً جهت انتخاب ساینده و یا مخلوط کاری مناسب برای به حداکثر رساندن عملکرد کاری  و حداقل رسانیدن هزینه مواد ساینده آماده ارائه خدمت است.

در سال 1398 شمسی آقای علی اصغر اکبری بنیانگذار کارخانه ذوب فلزات اکبری پس از عمری تلاش خستگی ناپذیر جهان فانی را بدرود گفت و نامی ماندگار از خود در صنعت ریخته گری نوین ایران بر جای گذاشت .

اقای مجید اکبری پس از سالها تجربه اندوزی در کنار پدر، در سال 1398 سکان هدایت کارخانه را بعهده گرفت و در اولین گام شرکت را ثبت نمود . آقای مجید اکبری مدیر عامل اجرایی شرکت ذوب فلزات اکبری قصد دارد با تلاش مضاعف و بهره برداری بهینه از تمامی منابع موثر تولید ، ایجاد یک ساختار انعطاف پذیر و تکیه بر کارشناسان متخصص و مجرب ، ضمن ایجاد تصویر نام تجاری مطلوب، با برتری در فناوری تولید ، افزایش و توسعه  قابلیت های و ظرفیت تولید ، توسعه و بهبود کیفیت محصولات، استاندارد کردن خدمات مشتری گامی بزرگ در زمینه تولید و عرضه انواع ساینده های فولادی در حد کلاس جهانی و کسب رضامندی حداکثری مشتریان بردارد.