پیام مدیرعامل

پیام-مدیرعامل

در دنیای صنعتی امروز شرکت هایی در عرصه رقابت موفق اند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار داده و انعطاف پذیری در مقابل تغییرات سریع  صنعت و محیط را بعنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد می‌کنند.

چنانچه امروز از کارخانه ذوب فلزات اکبری  بعنوان نماد پیشرو در عرصه  تولید ساینده های فولادی  یاد می شود به یاری و تلاش جمعی مدیران و کارکنان سازمان   در طول بیش از سه دهه فعالیت خود می باشد.

کارخانه ذوب فلزات اکبری به عنوان یک مجموعه تخصصی تلاش می کند با اتکا به تجربیات گرانبهای گذشته ، سرمایه انسانی متخصص و با انگیزه، با ارتقاء فرهنگ سازمانی و ارزشهای محوری، ضمن تاکید بر تولید و تامین انواع ساینده های فولادی با کیفیت، در جهت تامین نیازمندی های مشتریان از طریق به کارگیری  تمامی ظرفیت های درون و بیرون سازمانی ، ضمن تاکید بر حفظ محیط زیست و انجام مسئولیت های اجتماعی خود برای کلیه ذینفعان خلق ارزش نموده و با ارائه محصولات با کیفیت همواره به دنبال افزایش سهم بازار و توسعه کمی و کیفی محصولات در سطح ملی و بین المللی می باشد.

خانواده بزرگ ذوب فلزات اکبری تکریم مشتریان و صیانت از اعتماد آنها را جزئی جدائی ناپذیر از اصول ارزشی خود دانسته و همواره سعی در جلب رضایت مشتریان و پاسخگویی به نیاز آنها به بهترین وجه ممکن را دارد.

مجید اکبری